ZA 03 mei | 10.30 - 16.15 uur
Wereld Labyrintdag | In Beweging voor Vrede
- Stadsklooster Haarlem | Intlabyrint
- Vrije inloop - reserveren niet nodig
Het hoogtepunt van de dag is de gezamenlijke wandeling genaamd ‘Walk as One at 1’. Om 13.00 uur komen overal ter wereld mensen samen om in éénheid een labyrint te lopen, om in stilte vrede en harmonie de wereld in te sturen. Om 12.45 uur verzamelen we voor een korte inleiding.
Vanaf 10.30 uur tot 16.15 uur liggen er twee labyrinten in de Grote of St.-Bavokerk. Je kunt dus de gehele dag het labyrint lopen.
Wereld Labyrint Dag biedt niet alleen de gelegenheid om de kracht van labyrinten te ervaren, maar ook om stil te staan bij belangrijke thema’s die ons verbinden. In Nederland herdenken dit jaar op 4 en 5 mei 80 jaar bevrijding. WereldLabyrintDag zal daarom in het teken van ‘vrede’ staan.
Werkelijke vrede begint in je hart. Wanneer je innerlijke rust vindt, straal je die uit naar je omgeving. Met vrede in je hart heb je de beste basis voor vrede om je heen. Het labyrint is een krachtig hulpmiddel om weer in balans te komen.
De workshop is geschikt voor iedereen met een interesse in labyrint lopen. Je hoeft er vooraf geen ervaring mee te hebben. De workshop wordt verzorgd door Ad de Graaf en Gerard van der Waard van Intlabyrint.
Deze labyrintloop wordt begeleid door Ad en Gerard van Intlabyrint.